Milí rodiče,

vzhledem k probíhající pandemii koronaviru způsobující nemoc Covid-19 není v tuto chvíli zřejmé, jaká bude situace v naší republice a jaká vládní nařízení budou platit v období prázdnin. Není také jisté zda i nadále budeme podléhat nouzovému stavu, či omezení volného pohybu a stýkání se více osob.

V tuto chvíli budeme doufat, že v termínu našeho tábora již bude tato celosvětová nemoc za námi a tábor se bude moci uskutečnit. A s tím se budeme snažit tábor s vedoucími připravovat, aby mohl Osové Bítýšce, a to ve dnech 4. - 11. července 2020 proběhnout.

O případném vývoji situace, či v nejhorším případě zrušení tábora budete informováni prostřednictvím těchto a farních stránek.

S dalšími informacemi se Vám ozveme při změně vládních nařízení nebo 1. května.

Přeji Vám a Vašim dětem vše dobré.

                                                                         Za tým vedoucích Jan Václav Brym, tel: 723 849 271, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jako každý rok, tak i letos se o velkých prázdninách uskuteční tradiční farní tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ.                                                               

V letošním roce se tábor bude konat na faře v krásné vesničce, v Heřmanově, a to ve dnech 29. června - 6. července 2019.


Chcete-li o prázdninách zažít velká dobrodružství, nějaké to napětí, spousty zábavy, poznat nové kamarády, zahrát si hry, poměřit síly, zasoutěžit, zazpívat si a zasmát se, vydejte se s námi na tábor do Heřmanova.

PŘIHLÁŠKY NALEZNETE ZDE: 

Za tým vedoucích Jan Václav Brym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Archiv tábor Osová Bítýška 2018

Jako každý rok, tak i letos se o velkých prázdninách uskuteční tradiční farní tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ.                                                               

V letošním roce se tábor bude konat na faře v krásné blízké vesničce, v Osové Bítýšce, a to ve dnech 30. června - 7. července 2014.

Chcete-li o prázdninách zažít velká dobrodružství, nějaké to napětí, spousty zábavy, poznat nové kamarády, zahrát si hry, poměřit síly, zasoutěžit, zazpívat si a zasmát se, vydejte se s námi na tábor do Osové Bítýšky.

Farní tábor pro mladší děti - Strážek 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Přihlášky naleznete zde:

Kapacita táboru je již naplněna.

Za tým vedoucích Jan Václav Brym

Navigace stránek