Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 12. - 23. 7. 2022

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Vídeň. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit. Přihlášku vyplněnou odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Cena tábora je 3 000 Kč.

 PŘIHLÁŠKY NALEZNETE ZDE:

Těšíme se na Tebe!

Co nového v Dubaji? Jaký je jídelníček v královské rodině? Co se říká? Jaké bude počasí? Inflace? Je tu! A všechny nás zničí!

Více a ještě více si přečtěte zde:

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 19. - 30. 7. 2021

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Klementice - Kamenná. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit.  Cena tábora je 2800 Kč.

Těšíme se na Tebe!

Přihlášku najdeš zde:

Vyplněnou přihlášku odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 13. - 25. 7. 2020

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Vidonín. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit. Cena tábora je 2700 Kč.

Těšíme se na Tebe!

Vyplněnou přihlášku odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 15. - 27.7.

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Vidonín. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit, stále máme volná místa.

PŘIHLÁŠKY NALEZNETE ZDE:

Vyplněnou ji odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Cena tábora je 2700 Kč.

Těšíme se na Tebe!

Pro opozdilce je volné stále jedno místo, prodloužen termín odevzdání přihlášek do 1. července 2018 -  jde o nejzazší termín odevzdání přihlášky.

 

Milí rodiče a děti,

I v letošním roce se opět uskuteční farní tábor pro starší děti. Tento tábor se bude týkat dětí  5. – 9. třídy(věk 10 - 15 let). Pobyt se uskuteční v tábořišti u vesnice Vaneč, a to ve dnech 16. 7. – 28. 7. 2018. Jedná se o tee-pee tábor a spát budeme v tee-pee stanech.  

Prosíme: máte-li zájem, aby se Vaše dítě tohoto tábora zúčastnilo, vyplňte přihlášku a odevzdejte ji co nejdříve!

Nejpozději do 1. června buď hlavnímu vedoucímu Jiřímu Kratochvílovi, nebo Kateřině Kratochvílové (k zastižení při nedělních bohoslužbách, nebo doma na adrese Nová čtvrť 596, Velká Bíteš).

Na programu tábora budou různé hry, soutěže směřující jak k zábavě, tak k rozvoji osobnosti dětí.  

Tábor bude veden v křesťanském duchu (společná modlitba, mše svatá).

Detailní informace o času odjezdu a o tom, co si děti mají vzít na tábor s sebou, se dozvíte v průběhu června.

Hlavní vedoucí tábora: Jiří Kratochvíla, (Telefon: 723 525 500, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.),

Pravá ruka hlavního vedoucího: Kateřina Kratochvílová (Telefon: 605 324 144, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) 

Předpokládaná cena tábora: 2 400 Kč (z toho záloha 400 Kč při odevzdání přihlášky)

Budeme se těšit J

 Přihlášky naleznete zde:

Navigace stránek